Materiały używane do budowy

Wykonanie mobilnego domku letniskowego niesie za sobą potrzebę zastosowania najlepszych materiałów i oczywiście starannego wykończenia.
Nasze domki budowane są na konstrukcji stalowo-drewnianej, która zwiększa wytrzymałość, a ściany wzmocnione są 16 mm płytą wiórową. Zastosowana jest także izolacja przeciwwilgociowa, paro- i wiatroizolacja.
Pod podłogą i w ścianach znajduje się 10 cm (na poddaszu 15 cm) izolacja termiczna z wełny mineralnej, co w zupełności zaspokaja potrzeby pełnego komfortu cieplnego dla użytkowników mobilnych domków, zarówno sezonowych jak i całorocznych.
 
Mobilne domki letniskowe
 
Dach zrobiony jest z blachodachówki falistej w wybranym przez Klienta kolorze.

Wewnętrzne ściany i sufity wykonane są według z indywidualnego zamówienia: bądź z panela komorowego PCV, bądź też z drewna lub laminatu. Podłogi mobilnych domków wykończone są klejoną wykładziną LVT, posiadającą znakomite właściwości użytkowe: odporną na ścieranie i odkształcenia.
Dla Państwa wygody montujemy dwuszybowe, sześciokomorowe okna w wybranym kolorze z parapetami PCV lub drewnianymi. Drzwi wewnętrzne są okleinowane, zewnętrzne stalowe okleinowane z wypełnieniem z wełny mineralnej.

Dodatkowo każdy domek posiada instalację hydrauliczną, elektryczną, mechaniczną wentylację aneksu kuchennego i łazienki oraz instalację RTV.
Zewnętrzna elewacja domku wykonywana jest w trzech wariantach: z sidingu, kerrafrontu (panela elewacyjnego PCV) lub szalówki drewnianej.

 
Producent mobilnych domków letniskowych