Wyposażenie mobilnych domków letniskowych

Stalowo-drewniana konstrukcja mobilnych domków letniskowych daje gwarancję niezawodności i trwałości.

Stalowa konstrukcja gwarantuje trwałość szkieletu oraz solidną podstawę ramy nośnej, zaś drewno przy stosunkowo niedużej wadze dopełnia całość tej konstrukcji. Wszystkie materiały używane do budowy i wykończenia są najlepszej jakości, a wykonanie staranne i dokładne. Nasi wykonawcy dbają o każdy element gwarantując najwyższy poziom wykonania.

Oferujemy domki o sześciu powierzchniach: od od 24,5 do 48 m². Wszystkie są wyposażone w salon, aneks kuchenny, jedną bądź dwie sypialnie i łazienkę.
Na wyposażeniu standardowym znajdziecie Państwo zabudowę kuchenną (zlew z baterią, oświetlenie LED) i łazienkową (prysznic z brodzikiem, umywalka z baterią, boiler, suszarka elektryczna, wentylator, sedes, lustro z podświetleniem LED), łóżko 140 x 200 cm z materacem, szafę, szafkę nocną i komodę.
 
Mobilne domki letniskowe
 
Dodatkowo wszystkie domki posiadają gniazda RTV, plafoniery i oczka z żarówkami LED oraz zewnętrzne oświetlenie.

Oferujemy Państwu także bogate wyposażenie dodatkowe, min. rolety zewnętrzne i wewnętrzne, moskitiery, wysoką lodówkę, płytę elektryczna, piekarnik, zmywarkę, pralkę, kominek elektryczny, taras, schody, meble tarasowe i wiele więcej.

To Państwo decydujecie jakie elementy i urządzenia mają znaleźć się na wyposażeniu domku – nasza firma gwarantuje ich najlepszą jakość i rzetelne wykonie wszelkich elementów.

 
Mobilne domki letniskowe